Reportáže akcí

Filtrování obsahu

02.10.2009
logo
25.09.2009
logo
Nahled
Po delší době jsme vyrazili na cvičné skalky na Mazáku. Počasí i účast byla dobrá, a tak nic nebránilo v lezení. První zastávka byla na spodních skalách, ale ty jsou již hodně pokryté mechem. Lezli jsme u chaty Tatranka. Na zpáteční cestě jsme se stavili ke Zbujovi. Lezli jsme hlavně komínek. Někteří se do něj zašprajcovali tak, že jsme málem museli volat hasiče a techniky pro odstřel skály :-) . Nakonec vše dobře dopadlo. Pár lidi sice se skalami mělo probémy, ale napoprvé je to vždy obtížné. Když den pokročil, schovali jsme lana a úvazky a vypravili se ke Zbujovi. Po občerstvení jsme si zahráli na louce fotbálek a dali huntovačku Libuši (přežil). Závěr výpravy byl opravdu vydařený. Od hotelu Sepetná (Montér) jsme skoro pořád utíkali až na nádraží. Vlak jsme stihli na poslední chvíli.

Další fotky: zde .
logo
Jako první akci pro více oddílů v novém skautském roce jsme udělali turnaj ve frisbee, který se konal na hřišti ZŠ Mitušova 16. Tato akce byla otevřená, mohl se jí zúčastnit kterýkoli oddíl, ale vzhledem k nepřízni počasí se jí nakonec účastnili jen oddíly našeho střediska. Ostatně počasí bylo asi největším nepřítelem celé akce, hned několikrát to vypadalo, že se opravdu silně rozprší a my budeme muset akci zrušit, ale nakonec k nám zůstala příroda milostivá a akce mohla bez problémů proběhnout. Z příchozích jsme tedy vytvořili šest soutěžních týmů, vysvětlili jsme pravidla frisbee a turnaj mohl začít. Hrálo se celé dopoledne a o líté souboje, téměř až akrobatické nebo artistické kousky hráčů a hlavně nadšení ze hry nebyla nouze. Vítězným týmem se nakonec stalo družstvo ve složení: Libuše, Valdez, Dušan, Sam Ale odměněny (i když různě) byly všechny týmy, a tak jsme si získanými sladkostmi osladili to zamračené sobotní dopoledne a vydali jsme se domů.
logo
Nový skautský rok začal. Započali jsme ho hned první pátek v září zahajovací oddílovkou v klubovně. Hned na začátku oddílovky jsme provedli úklid klubovny. Vrátili jsme do skladu věci z tábora a celou klubovnu zkulturnili, aby jsme tam vůbec byli schopni fungovat. Pak jsme zahráli hned několik her a nakonec jsme vytáhli ping pongový stůl a udělali velký turnaj v kolotoči. Po dvou hodinách oddílovka skončila, ale celý skautský rok 2009/2010 začal.
28.08.2009 - 30.09.2009
logo
01.07.2009 - 22.07.2009
Nahled
Tábor je za námi. Konečně po pár letech byla lepší účast a mohl být pořádný program. Celotáborá hra byla "Alvarez potřebuje jen statečné a silné". Další fotografie z tábora od:
Natana
05.06.2009
logo
29.05.2009 - 31.05.2009
Nahled
Letošní 25.ročník Luďkova memoriálu překazilo počasí. Sobotní ráno silně pršelo, a proto orgranizítoři sraz zrušili. Proběhla jen jedna soutěž - přirovnávání a světe div se! Naši kluci získali první místo. V pátek odpoledne naštěstí počasí bylo dobré. Po příchodu na tábořiště, jsme postavili stany a udělali si večeři. To už pršelo.
Sobotní ráno vypadalo, jakoby chtělo pršet měsíc v kuse. Spousta oddílů odjela. My jsme se domluvili, že domů pojedeme přípádně až večer. Počasí se však umoudřilo a odpoledne i svítilo sluníčko. Zahráli jsme si na buldoky, ruskuju laptu, softbálek. Večer dokonce proběhl táborový oheň. Pršet začalo až kolem 5 hodiny ranní. V neděli dopoledne opět pršelo. Po rozvičce jsme si uvařili super sladký pudink a pak se pustilo do balení. Domů jsme jeli po poledni.
22.05.2009
logo
Postupně se nás sešlo v klubovně myslím celých patnáct. Postupně jsme si zahráli vybišku, florbal, lakros, fotbálek, košíkovou. Mezitím se venku děly věci. Bouřka a liják polámaly stromy v lese. Při cestě domů jsme pořádně zmokli.
18.05.2009 - 30.06.2009
logo
logo
na této sportovně laděné oddílovce se nás sešlo nakonec jen šets. Já, Dušan, Kejmil, Valdez, Miki a Filip. Zašli jsme si do Areálu a první hodinu jsme trénovali softball. Pak jsme si zahráli hry jako na jelena, přetahovaná nebo kolotoč a šli domů...
logo
Přestože jsme se letos sešli v menším počtu, vrhli jsme se do vybírání. Slunce svítilo, kasičky se plnili a nakonec jsme vybrali krásných 17 293kč. Všichni ti, kdo přišli, si zaslouží velký dík, protože se rozhodli pomoci těm, kteří pomoc opravdu potřebují. A to je dobře.