Kalenář akcí

Filtrování obsahu

26.04.2019 - 27.04.2019

Tentokrát vyrazíme z pátku na sobotu stanovat na louku nedalo Kyjovic. Budeme si vařit na ohni a hrát spoustu zajímavých her. Doufáme ve velkou účast! V případně hodně nepříznivého počasí přespíme v klubovně a do Kyjovic vyrazíme jen na jednodenní výpravu v sobotu.

Sraz v pátek v 16:00 u klubovny.
Návrat v sobotu kolem 18:00 ke klubovně.

Na sebe: oddílové tričko, oddílový šátek, oddílovou kšiltovku (baret), oddílovou mikinu
S sebou (zabaleno do jednoho batohu): 2x hodinovou jízdenku na MHD (kdo má zónu Ostrava, tak 2x půlhodinovou jízdenku), průkazku s fotkou, náhradní oddílové tričko, velkou polní (karimatku, spacák, věci na spaní, oblečení na převlečení, KPZ+OL, blok, tužka, pláštěnka, osobní hygiena, ešus, lžička, nůž...), sáčky čaje, IGELIT.

Družiny si na družinovkách domluví jídlo na celou výpravu.

VLCI: večeři na pátek, sáček rýže, plechovku kukuřice nebo hrášku, nastrouhaný tvrdý sýr, 2 rajčata, na sobotní snídani nějakou buchtu nebo závin.

Po oddílovce proběhne krátká oddílová rada určená pro všechny rádce, podrádce a vedení oddílu. Probereme akce na další měsíc, zhodnotíme měsíc uplynulý a pobavíme se mimo jiné o tom, jak chceme, aby vypadal letošní tábor. Rada nebude trvat déle než do 19:00.

12.04.2019

Na této oddílovce nám Veverák představí larp. Sraz v 16:00 u klubovny, konec v 18:00 tamtéž. S sebou oddílové tričko, oddílový šátek a psací potřeby.

Po akci proběhne krátká oddílová rada určená pro všechny rádce, podrádce a vedení oddílu. Probereme akce na další měsíc, zhodnotíme měsíc uplynulý a pobavíme se o tom, kam chceme s oddílem dál směřovat. Rada nebude trvat déle než do 19:00.

Starší z nás čeká pořádný noční beskydský pochod na chatu, takže namasírovat nohy, do čelovky nachystat nové baterky a hurá vyrazit. Mladší z nás se přidají v sobotu ráno a společně vyrazíme prozkoumat jarní krásy Beskyd. Určitě si udělejte čas, bude to stát za to!

Sraz pro starší v pátek v 16:40 na nádraží Ostrava střed.
Sraz pro družinu Vlků a mladší v sobotu v 8:30 na nádraží Ostrava střed.

Návrat společně v neděli v 16:52 na autobusovou zastávku Benzina.

Na sebe: oddílové tričko, oddílový šátek, oddílovou kšiltovku (baret), oddílovou mikinu
S sebou (zabaleno do jednoho batohu): 150,- (doprava, chata), průkazku s fotkou, náhradní oddílové tričko, náhradní boty, velkou polní (karimatku, spacák, věci na spaní, oblečení na převlečení, KPZ+OL, blok, tužka, pláštěnka, osobní hygiena, ešus, lžička, nůž...), sáčky čaje.

Družiny si na družinovkách domluví jídlo na celou výpravu.

VLCI: svačinu na sobotu (vařit budeme až večer), sáček rýže, plechovku kukuřice nebo hrášku, tvrdý sýr, 2 rajčata, na nedělní snídani nějakou buchtu nebo závin, slepičí polévku v sáčku