Kalenář akcí

Filtrování obsahu

Po Králi uzlů proběhne krátká oddílová rada určená pro všechny rádce, podrádce a vedení oddílu. Probereme akce na další měsíc, zhodnotíme měsíc uplynulý a pobavíme se o tom, kam chceme s oddílem dál směřovat. Rada nebude trvat déle než do 19:00.

22.02.2019

Kdo zvládne všechny disciplíny nejlépe? Kdo se stane Králem uzlů pro rok 2019? To vše se dozví právě tento pátek. A to není vše, pro všechny budou připraveny pěkné ceny.

Navíc bude zahájená druhá část celoroční hry "Volá Vesmír".

Sraz v 16:00 u klubovny, konec v 18:00 tamtéž. S sebou oddílové tričko, oddílový šátek a psací potřeby.

Po akci proběhne krátká oddílová rada určená pro všechny rádce, podrádce a vedení oddílu. Probereme akce na další měsíc, zhodnotíme měsíc uplynulý a pobavíme se o tom, kam chceme s oddílem dál směřovat. Rada nebude trvat déle než do 19:00.

Vypravíme se na Gírovou a pořádně si zajezdíme na bobech, skiběžce a dalších jezdících pomůckách, které si přinesete!

Sraz v 8:05 na nádraží Ostrava - Vítkovice. Návrat kolem 17:30 hodiny tamtéž.

S sebou: 100,- Kč (vlak a občerstvení), teplé oblečení, rukavice, čepka. Do batohu: jídlo na celý den, náhradní rukavice (raději dvoje), náhradní ponožky, KPZ+OL, blok, tužka, boby... Doporučuji nějakou průkaz z fotografií a datem narození.

16.02.2019 - 17.02.2019

Členové oddílové rady, starší skauti a roveři nemusí po výpravě jet domů, ale mohou pokračovat dál na, krátký puťáček po Beskydech spojený se spaním na sněhu.

Ti co mají zájem nechť si s sebou na výpravu přibalí spacák, karimatku, teplé věci na spaní, vařič s bombou (pujčíme z klubovny), případně stan (půjčíme také z klubovny), jídlo (večeře, snídaně, čaje,...).

Návrat v neděli po poledni.