Kalenář akcí

Filtrování obsahu

______________________________________________________________________________________________

Vážené dámy a vážení pánové,
jménem našeho slavného kasina v Monte Carlu si Vás dovoluji pozvat v pátek 28. února na velkolepé odpoledne plné hazardu, skvělého pití a krásných chvil spojených s výhrami částek, o kterých se Vám dříve ani nesnilo.  
Přijďte a zkuste své štěstí, u nás vyhrává každý!

Váš famózní ředitel kasina v Monte Carlu

P.S.: Kvůli nejnovějším vládním nařízením až do odvolání platí v celém kasině prohibice, abychom Vám tuto malou nepříjemnost vynahradili, tak peníze pro počáteční vklad jsou na účet podniku.
______________________________________________________________________________________________

Sraz v 16:00 u klubovny a konec kolem 18:30 tamtéž.

S sebou: společenské oblečení odpovídající honosnosti kasina v Monte Carlu, falešný občanský průkaz (falešnou občanku, si doma vyrobíte sami tak, aby měla velikost normální občanky, svoji fotografii (obrázek) a věk min. 18, koukněte na občanku od rodičů a hned Vám bude jasné, jak to má vypadat :) ) a spoustu štěstí do hry.

21.02.2020 - 23.02.2020

Na další zimní dobrodružství vyrazíme na krásnou dřevěnou chatu do Vsetínských Beskyd. Snad nám bude počasí přát a užijeme si správnou pohádkovou zimu. Prosím všechny o potvrzení účasti (nebo neúčasti) minimálně týden předem prostřednictvím formuláře: ZDE 
Sraz v pátek v 16:00 na nádraží Ostrava – Svinov v prosklené hale u pokladen.   
Návrat v neděli v 17:44 tamtéž.       
Na sebe: oddílové tričko, oddílový šátek, oddílovou čepku, oddílovou mikinu      
S sebou (zabaleno do jednoho batohu): 400,- (doprava, chata), průkazku s fotkou nebo ISIC, náhradní oddílové tričko, náhradní boty, velkou polní (karimatku, spacák, věci na spaní, oblečení na převlečení, KPZ+OL, blok, tužka, pláštěnka, osobní hygiena, ešus, lžička, nůž…), sáčky čaje, přezůvky do chaty.      
DRUŽINY SI NA SCHŮZKÁCH DOMLUVÍ, CO BUDOU VAŘIT PO CELOU DOBU VÝPRAVY!!!

Jídlo pro vlčata: půl bochníku chleba, 1 tavený sýr, 1 paštika, buchta na snídani, několik sáčku čaje, ovoce a cukrovinky dle vlastního výběru, 1/4 sáčku špaget, kousek tvrdého sýra, konzerva fazolí a 1 klobáska.

Prosíme rodiče, aby vlčatům na cedulky u ublečení napsali jméno syna. Po každé výpravě nám zůstává oblečení, ke kterému se nikdo nehlásí.

 

14.02.2020 - 16.02.2020

Další speciální akce pro oddílovou radu a rovery je tady! Tentokrát vyrazíme na tábořiště ve Smilově, kde strávíme prodloužený víkend v teepee, ve kterých jsme jako oddíl dříve tábořili. Zahrajeme si jedinečné hry, připomeneme si pěkná místa v okolí a užijeme si krásy zimní přírody.     
Sraz v pátek 14. 2. v 10:10 na nádraží Ostrava – Svinov v hlavní prosklené hale u pokladen.
Návrat v neděli 16. 2. v 17:42 tamtéž.         
S sebou
(zabaleno do jednoho batohu): 200,- (doprava), kapesné kdybychom se někde stavovali na něco dobrého, oddílovou čepici, oddílový šátek, oddílové tričko, oddílovou mikinu, dobré boty do sněhu, teplé oblečení, teplý spacák, vložku do spacáku (nebo teplé oblečení na spaní), žďárák (není nutné, budeme spát v teepee), karimatku, oblečení na spaní, náhradní ponožky (klidně dvoje), náhradní tričko, co nejvíce speciální jídlo, ešus, hrnek, KPZ + OL, družinové sekyrky, pilky, kotlíky.

07.02.2020

Sraz v 15:30 na tramvajové zastávce Kino Luna nebo v 16:15 před bazénem Vodní svět (Čapkárna) v centru Ostravy. S sebou: ODISKU, plavky, ručník, peníze na bazén – do 15ti let 70,- Kč vstup + 50,- Kč vratná záloha na skřínku. Nad 15 let 100,- Kč vstup + 50,- vratná záloha na skřínku.      
Po akci proběhne krátká oddílová rada.

Po bazéně si chvilku sedneme s rádci a podrádci v klubovně, naplánujeme další měsíc a zhodnotíme ten předešlí. Kdo bude chtít, tak může zůstat i po radě. Zahrajeme nějaké deskovky, pustíme film a přespíme tam.

Na pololetní prázdniny vyrazíme na hájenku u Písařova (nachází se mezi Jeseníky a Orlickými horami). Prozkoumáme nové místo, přiučíme se nové věci a zahrajeme si spoustu skvělých her. Prosím všechny o potvrzení účasti minimálně DVA TÝDNY předem prostřednictvím formuláře: ZDE

TENTOKRÁT JE KVŮLI DOPRAVY VČASNÉ POTVRZENÍ PŘES FORMULÁŘ NUTNÉ. V PŘÍPADĚ OPOŽDĚNÍ VOLEJTE SMÍCHUSOVI NA 604590888 A DOUFEJTE, ŽE TO NĚJAK JEŠTĚ VYMYSLÍ.

Sraz ve čtvrtek v 16:10 na nadraží Ostrava - Svinov (v prosklené hale u pokladen).            
Návrat v neděli v 15:03 tamtéž.
Na sebe: oddílové tričko, oddílový šátek, oddílovou kšiltovku (baret), oddílovou mikinu            
S sebou (zabaleno do jednoho batohu): 500,- (doprava, chata), průkazku s fotkou, náhradní oddílové tričko, náhradní boty, velkou polní (karimatku, spacák, věci na spaní, oblečení na převlečení, KPZ+OL, blok, tužka, pláštěnka, osobní hygiena, ešus, lžička, nůž…), sáčky čaje, PŘEZŮVKY.

DRUŽINY SI NA SCHŮZKÁCH DOMLUVÍ, CO BUDOU VAŘIT PO CELOU DOBU VÝPRAVY!!!

VLCI JÍDLO: půl bochníku chleba, 2 paštiky, 2 tavené sýr, 4 brambory, sáček rýže, paprika, konzerva hrášku a kukuřice, masová konzerva, nudlová polévka v sáčku, klobáska, buchta, trošku strouhaného sýru, sladkosti.