Tábor

29.06.2019 - 20.07.2019 | Smíchus | Skauti
Autem pojede: Rarach, Ivo, Sam, Ondra, Onfu, Celda, Belgičan, Hrnek. (Natan, Smíchus, Kaktus, Šátek)
Vlakem pojede: Vašek, Slimák, Sběratel, Filip, Kovboj, Vojta, Vydra, Krtek, Kapr, Xs, Danny, Damian. (Ježek)
PŘÍJEZD Z TÁBORA (informace pro rodiče):
Příjezd z tábora bude v sobotu 20.7.2019 v 15:40 na nádraží Ostrava Svinov. Všichni se následně musí přesunout do oddílové klubovny. Někteří hoši nepojedou vlakem, ale autem přímo ke skladu (bude upřesněno, kteří to budou). Výdej batohů bude probíhat v sobotu v klubovně mezi 16:00 až 17:00! Prosím o dodržení tohoto času, ať nemusíme v kubovně dlouho čekat. Upozorňujeme, že se hoši možná zdrží v klubovně a ve skladu při ukládání táborového materiálu.

DŮLEŽITÁ INFORMACE:
- byly doplněny informace k odjezdu na tábor
- účastníci nesmějí mít na tábor mýdla, sprchové gely, prášky na praní,... obsahující saponáty, detergenty, tenzidy (jedná se o nařízení CHKO,které musíme respektovat), budeme tedy do táborového vybavení nakupovat eko mýdla, čistící prostředky apod., proto prosíme aby každý účastník měl s sebou práznou krabičku na tuhé mýdlo, případně pokud si chce (rozhodně nemusí) zakoupit vlastní, tak aby neobsahovalo žádnou z uvedených látek.

Odjezd na tábor:  

Sobota 29.6.2019 – sraz v 6:35 na nádraží Ostrava - Svinov v prosklené hale u pokladen (odjezd z nádraží povede zástupce vedoucí tábora Milan Závada (Ježek) v případně nutnosti jeho tel. č. je 735959046).

Určená část chlapců bude mít sraz v 7:00 u skladu. U skladu bude pouze Rarach, Ivo, CelestýnBelgičan, Ondra (Hřivnáč), David (Winter)!!! Odjezd materiálu a chlapců od skladu má nastarosti vedoucí tábora Ondřej Gonsorčík (Smíchus) v případě nutnosti jeho tel. č. je 604590888.

Návrat z tábora bude v sobotu 20.7.2019 v odpoledních hodinách.

 

Adresa na tábor: Skautský tábor Modrý šíp, Olešnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou, 517 83, poste restante (nezapomeňte napsat jméno, komu dopis patří!).

Pátek 28.6.

Pozor! Batohy doneste v pátek 28.6. v 17:00 - 17:30 do klubovny. Všichni účastníci se musí dostavit a případně si vyzkoušet a převzít nové oddílové tričko a případně oddílovou mikinu (pokud mikinu nemají nebo ji mají malou. Starou-malou mikinu je potřeba donést vypranou a vrátit)! DŮLEŽITÉ! Je potřeba donést potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení od lékaře! Všichni musí mít odevzdané přihlášky!

 

Ne sebe: oddílové zelené tričko, šátek, kšiltovka, jednobarevné kraťasy. Na cestu si vezměte menší batoh a do něj: svačinu na celý den (první den se vaří až večer), 1 pecen chleba, pití, rovněž si do batůžku vezměte pracovní převlečení!

Seznam věcí na tábor:

- kartička zdravotní pojišťovny

- doklad s fotografií a datumem narození

- oddílové zelené tričko s krátkým rukávem (sportovní kroj)

- skautský kroj (skautská košile, oddílová kšiltovka nebo baret, šátek, jednobarevné kraťasy, oddílová mikina, další oddílová trička)

- spacák, karimatka (nafuk. matrace), igelit 2x2m (raději dva), věci na spaní

- ešus, hrnek, lžička, nůž, role toaletního papíru, 2 starší utěrky

- teplákovka, plavky, tenisky, pohorky (gumáky, sandále), kapesníky, svetr, bunda, pláštěnka (doporučuji i starý deštník), náhradní spodní prádlo, ručník, ponožky (i několik hrubých), pasta a kartáček na zuby, mýdlo, svíčka, baterka, láhev na nápoje, větší batoh

- KPZ+OL, deník, blok, tužky, barvičky, dopisní papír, skautskou stezku

- 1 ks prádelní šňůry (ne umělohmotné, ale pletené, nutné pro stavbu táborových zařízení)

- skládací plastová krabice na oblečení ve stanu

- kromě velkého batohu si vezměte i menší batoh na jednodenní výpravy

Doporučuji: sekera, další klubko provazu, pracovní rukavice

Všechny věci musí být zabaleny do velkého batohu nebo velké kabely. Věci nesmí být v igelitkách nebo volně!

Potraviny (první dny není čas nakupovat): - sáček špaget, sáček širokých nudlí (vrutů nebo kolínek), 2 ks knedlíků v prášku, 1 sáček luštěnin (Medvědi – fazole, Vlci – hrách, Rysi – čočka), 1 pecen chleba, 6 konzerv paštik, 2 ks taveného sýra, 3 ks pudinku, 1 ks konzerva rybiček, 1 sáček ovesných vloček, 2 konzervy rajčatového protlaku.

 

Pozor!  Prosím všechny, aby si na tábor nebrali žádnou spotřební elektroniku (mobilní telefony, rádia, mp3 přehrávače ...)!

KONTAKT NA VEDENÍ TÁBORA:
Ondřej Gonsorčík (Smíchus) - 604590888
Rostislav Fojtík (Natan) - 603167678
Milan Závada (Ježek) - 735959046
(v případě nedostupnosti jednoho z vedoucích zkuste volat jinému, je možné že nebudeme mít všichni zrovna nabitý telefon)

Pro případné návštěvy:

Dojezd na tábor - veřejnou dopravou - autobus do Olešnice v Orlických horách konečná. Následně asi 1,5 km po modré turistické značce.

Autem - Olešnice v Orlických horách, auto nechejte za náměstím u točny autobusu. Dále běžte pěšky asi 1,5 km po modré značce. Nejezděte až k táboru. Je tam zákaz vjezdu a tábor se nachází ve zvýšeném místě ochrany v CHKO! 

Mapa zde

comments powered by Disqus